Operátor/operátorka výroby

  • Církvice

Pracovní místo ( Operátor/operátorka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

* První prac. smlouva na dobu určitou do 30.6.2019, s možností přechodu na dobu neurčitou.
Pracovní doba: pondělí - pátek, 6.00 - 14.30 hod.
Popis pracovní činnosti: jedná se o manuální práci při plnění a balení drogistických výrobků.
Prac. pozice není vhodná pro alergiky.
Požadavky: aktivní přístup k práci, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, manuální zručnost.
Nabízíme: příspěvek na stravenky.
V případě zájmu nás kontaktujte: email: brunclikova@benasonet.cz , příp. poštou na adresu: benaSONET, s.r.o., Jakub čp. 13, 285 33 Církvice u Kutné Hory. Obálku označte uchazeč. Uchazeče budeme sami kontaktovat. Osobní schůzky pouze po telefonické dohodě, tel. kontakt: +420734727786.
Volné místo operátor/operátorka výroby pro lokalitu Církvice.