SMĚNOVÝ/-Á VEDOUCÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SMĚNOVÝ/-Á VEDOUCÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: Vést malý tým v průběhu směny (v případě pozice Směnový vedoucí), obsluhovat pokladnu, komunikovat se zákazníky, přijímat a doplňovat zboží, kontrolovat ceny, slevy, lhůty spotřeby …
- Požadujeme: praxi v maloobchodu výhodou nikoli podmínkou (co nebudete umět, vás rádi naučíme), vysoké pracovní nasazení a chuť pracovat, trestní bezúhonnost
- Nabízíme: Zajímavou a stabilní práci na HPP, prostředí moderních prodejen, fixní plat, pohyblivá složka, mimořádné odměny, zázemí prosperující ryze české společnosti , propracovaný systém adaptace pro nově nastupující zaměstnance, systém průběžného proškolování a zvyšování úrovně dovedností, stravenky v hodnotě 120 Kč / 1 kus, náborový příspěvek 5 000,- za doporučeného zaměstnance, výhodné telefonní tarify, výbornou dopravní dostupnost
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (v pracovních dnech od 9 do 15 hodin), kontaktní osoba: Imling Robert, tel. 271 003 331, e-mail: dana.rybakova@jpservis.com
Volné místo směnový/-á vedoucí pro lokalitu Hradec Králové.