ELEKTROMECHANIK

  • Písek

Pracovní místo ( ELEKTROMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CIZ
Náplň práce:
- Elektrikářské a mechanické opravy strojů a okamžité řešení poruch ve výrobě
- Řešení příčin poruch
- Podílení se na rozvoji know - how v oblasti předcházení poruch - prediktivní údržba
- Podílení se na optimalizaci strojů ve výrobní fázi
- Úprava a modifikace strojů v oblasti elektro a mechanika
- Zlepšování technického stavu strojového parku
- Provádění preventivní údržby strojů a podílení se na její optimalizaci
Požadujeme:
- Zkouška dle vyhl. 50/1978 Sb. § 6 a více
- Orientace v technické dokumentaci - Elektro, mechanika
- Schopnost rychlé reakce při řešení poruch
- Týmová spolupráce,Zodpovědnost, pečlivost
- Vhodné i pro absolventy
Nabízíme:
- příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, odměna za doporučení zaměstnance 12000Kč, zázemí stabilní mezinárodní společnosti, náborový příspěvek 8000Kč, Cafeterie
První kontakt: Michaela Lešková tel. 724 426 836, email: michaela.leskova@faurecia.com
Volné místo elektromechanik pro lokalitu Písek.