BIVOJ a.s.

ŘIDIČ SK. C

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Jedličková Kamila Mgr., tel.: 702 197 409 (volejte v úterý a čtvrtky). Možno přijít pouze v úterý nebo ve čtvrtky osobně na adresu: Jateční 23a, Opava, ale předem si domluvte schůzku s paní Jedličkovou.
vzdělání nerozhoduje, ŘP sk. C, profesní průkaz, didigální karta řidiče.
Pouze ranní směny, pracoviště Opava, nástup ihned.
zaměstnanecké slevy na nákup masa a uzenin
příspěvek na stravování
zvýhodněné volání pro zaměstnance a jejich rodiny
Volné místo řidič sk. c pro lokalitu Opava.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče, Jiné - digitální karta řidiče

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘIDIČ SK. C

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: BIVOJ a.s.
Ulice: Jateční 2884
Město: Opava
PSČ: 746 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Kamila Jedličková
E-mail: kamila.jedlickova@bivoj.cz
Telefon: +420 702 197 409

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BIVOJ a.s.