VNITŘNÍ PRODEJCE/kyně pro UHERSKÉ HRADIŠTĚ

  • Uherské Hradiště

Pracovní místo ( VNITŘNÍ PRODEJCE/kyně pro UHERSKÉ HRADIŠTĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VNITŘNÍ PRODEJCE pro UHERSKÉ HRADIŠTĚ

náš tým na obchodním centru v Uherském Hradišti rozšiřujeme o pozici

VNITŘNÍ PRODEJCE

Jeho úkolem bude:

- aktivní přímý prodej na prodejně, fakturace
- poradenství v oblasti střech, fasád a izolací
- podpora obchodníků

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání stavebního směru nebo zkušenost s fakturací a prodejem stavebních materiálů
- obchodního ducha, komunikativnost
- vysoké pracovní nasazení
- znalost kancelářského a skladového software
- ŘP sk. B

Nabízíme:

- práci v dynamické a silné společnosti
- rozšíření týmu profesionálů
- kvalitní systém vzdělávání a profesního růstu
- motivující platové podmínky v závislosti na výkonu

Lenka Heřkovičová
správce obchodní agendy

Coleman S.I., a.s.
Smetanova 1484, Vsetín, 75501
Tel.: +420 571 499 612
Gsm: +420 725 675 646
Fax: +420 571 499 601
E-mail: lenka.herkovicova@coleman.cz
Web: www.coleman.cz
Volné místo vnitřní prodejce/kyně pro uherské hradiště pro lokalitu Uherské Hradiště.