TES VSETÍN s.r.o.

Strojírenští zámečníci - svářeči

Odeslat

Pracovní náplň
STROJÍRENŠTÍ ZÁMEČNÍCI - SVÁŘEČI
Požadujeme: SO, příp. vyučen ve strojírenském oboru, oprávnění obsluhovat ZZ, oprávnění provádět vazačské práce, kvalifikace svařování CO2 (praxe ve svařování výhodou, TIG kvalifikace výhodou), zámečnické práce výhodou, znalost a orientace ve výrobní dokumentaci, manuální zručnost, schopnost koncentrace, pečlivost, smysl pro pořádek, odolnost vůči stresu, fyzická zdatnost, síla nosit břemena, obratnost.
Náplň práce: kontrola strojů a zvedacích zařízení, svařování, paketování statorů a rotorů, vyplňování výrobních dokumentů, odstraňování drobných závad
Nabízíme: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění
První kontakt: telefonicky v době 8:00 - 12:00 h. na čísle: 571 812 773, e-mailem na: i.kovarickova@tes.cz nebo osobně na pracovišti v době 9:00 - 11:00 h.
ov. 14.5.
Volné místo strojírenští zámečníci - svářeči pro lokalitu Vsetín.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 05. 2019
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Strojírenští zámečníci - svářeči

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: TES VSETÍN s.r.o.
Ulice: Jiráskova 691
Město: Vsetín
PSČ: 755 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivana Kovaříčková
E-mail: ikovarickova@tes.cz
Telefon: +420 571 812 773

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TES VSETÍN s.r.o.