SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK HN

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK HN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní náplň práce:
- zajišťování agendy při poskytování dávek hmotné nouze,
- poskytování poradenství v oblasti dávek pomoci v hmotné nouzi,
- zpracování žádostí v aplikačním programu, vyhodnocování nároků na dávky,
- plnění úkolů a povinností vyplývající ze zákona č. 111/2006 Sb., o pomoci v hmotné nouzi.

Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené VŠ bakalářské vzdělání nebo VOŠ se zaměřením na sociální práci
- odborná způsobilost podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů.
- praxe v oblasti státní správy - výhodou
- vynikající komunikační schopnosti- schopnost jednat s klienty v problémových situacích, odolnost vůči stresu, práce v terénu.
- psychická odolnost, samostatnost, pečlivost a důslednost
- svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka - výhodou

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy ( 10 PT), po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci
- pružná pracovní doba - plný úvazek - předpokládaný nástup 1. ledna 2019
- pracovní poměr na dobu určitou zástup za rodičovskou dovolenou

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 17.prosince 2018. včetně na e-mailovou adresu alena.levova@uradprace.cz nebo písemně na adresu:

Úřad práce České republiky- Mgr. Alena Levová
kontaktní pracoviště Karlovy Vary
Závodní 385/98 , 36001 Karlovy Vary
Volné místo sociální p