VEDOUCÍ PROVOZU Karlovy Vary

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( VEDOUCÍ PROVOZU Karlovy Vary ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- VŠ vzdělání stavebního směru, ideálně v oboru vodní hospodářství a vodní stavby, lesní inženýrství, inženýrství životního prostředí nebo krajinné inženýrství (magisterský studijní program)
- Znalost legislativy související se správou vodních toků, fungováním a organizací vodního hospodářství (vodní zákon, zákon o ochraně přírody a krajiny, správní řád, stavební zákon a související předpisy)
- Znalost vodních děl, manipulačních a provozních řádů na vodních dílech, TBD nad vodními díly, hydrologie, orientace ve stavebních výkresech a dokumentacích.
- Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- Znalost AJ/NJ výhodou
- Schopnost vést a rozhodovat, spolehlivost, preciznost, schopnost plánovat a organizovat svěřené činnosti, analytické schopnosti a práci v týmu
- Uživatelskou znalost práce s PC - MS Office
- Řidičský průkaz skupiny B
- Autorizaci ve výstavbě
- Bezúhonnost
- Předpokládaný nástup po vzájemné dohodě

Pracovní náplň:
- Zabezpečuje především správu vodních toků a vodních děl
- Zabezpečuje péči o břehové porosty, dozorování stavební činnosti, opatření proti haváriím jakosti vody, protipovodňová opatření, revitalizaci říčních systémů
- Odpovídá za výkon činnosti podřízených zaměstnanců a hospodářské výsledky provozu
- Přímo řídí úsekové techniky, mistry a hrázné-jezné
- Spolupracuje s orgány samosprávy, státní správy a dalšími subjekty

Nabízíme:
- Zajímavou práci v moderním prostředí stabilní a ekonomicky silné společnosti.
- Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc, dotované stravování, firemní tarify, př