Asistent/ka pedagoga

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Asistent/ka pedagoga ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Přemyslovců č.p. 652/14, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Požadujeme: kladný vztah k dětem, příjemné a klidné vystupování, odborné vzdělání umožňující vykonávat asistenta pedagoga - minimálně zdárně absolvované studium pro asitenta pedagoga v předepsané délce hodin, kreativitu, pružnost, flexibilitu, trpělivost.
Nabízíme: platové podmínky 16 790 - 22 900,- Kč., možnost stravování s příspěvkem z FKSP, příjemný kolektiv.
Kontakt:prosím o osobní jednání po dohodě se zájemcem. První kontakt může být telefonicky, emailem i osobně a dále dohoda na termínu pohovoru.
Volné místo asistent/ka pedagoga pro lokalitu Ústí nad Labem.