Lékař/ka na oddělení radiologické

  • Vyškov

Pracovní místo ( Lékař/ka na oddělení radiologické ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: vzdělání VŠ, lékař/ka v přípravě na atestaci nebo absolvent, odborná způsobilost k výkonu zdrav. povolání lékaře v ČR, zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dohodou
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: plat dle praxe, nadstandartní odměny za ÚPS, možnost dalšího vzdělávání bez kvalifikační dohody, profesní růst, dobré pracovní podmínky-oddělení přístrojově vybaveno, akreditováno, příspěvek z FKSP na stravování
KONTAKT: Menoušková Taťána JUDr., tel.: 517 315 130, 7-15:30 hod, e-mail: menouskova@nemvy.cz
Volné místo lékař/ka na oddělení radiologické pro lokalitu Vyškov.