PRACOVNÍK/CE PRODEJNY A SKLADU SE SORTIMENTEM PRO TRUHLÁŘE

  • Písek

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE PRODEJNY A SKLADU SE SORTIMENTEM PRO TRUHLÁŘE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s přechodem na dobu neurčitou v případě oboustranné spokojenosti.
- Pracovní náplň: zpracování, kompletace, balení a expedice objednávek, příjem zboží, na prodejně komunikace se zákazníky, přímý prodej, komunikace s dodavateli prodejny. - Práce je vhodnější spíše pro muže
- Požadujeme: přesnost, pracovitost, komunikační schopnosti, manuální zručnost, obchodního ducha, základní znalost práce na PC, znalost materiálů z oblasti výroby nábytku podmínkou, řidičské oprávnění skupiny B.
- Nabízíme práci v jednosměnném provozu, čisté pracovní prostředí, prac.doba 8.00-17.00 hod, hrubá nást.mzda 120 Kč/hod, po zaškolení 125 Kč/hod, osobní ohodnocení podle dosažených pracovních výsledků, benefity související s oblastí podnikání, bonus ve formě stravenek, nástup možný ihned.
Volné místo pracovník/ce prodejny a skladu se sortimentem pro truhláře pro lokalitu Písek.