SPECIALISTA/TKA PERSONALISTIKY

  • Milevsko

Pracovní místo ( SPECIALISTA/TKA PERSONALISTIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Nábor a výběr zaměstnanců nových zaměstnanců
- Kompletní administrace náboru nových zaměstnanců
- Příprava pracovněprávní dokumentace
- Zpracování motivačního systému
- Příprava podkladů pro controlling
- Komunikace se školami, zajištění exkurzí, stáží, stipendií
- Správa benefitního systému
- HR marketing
- Zajišťování projektů přes JHK

Požadujeme:
- SŠ/ VŠ
- Středně pokročilá znalost anglického jazyka
- Organizační a komunikační dovednosti
- Samostatnost a důkladnost
- Znalost práce s MS Office
- Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- Zázemí stabilní a renomované společnosti
- Motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech
- Týden dovolené navíc
- Pružná pracovní doba
- Závodní stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění a dojíždění
- Možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy
Bližší informace získáte: Ing. Hana Klukáčková tel. : 382 55 2705, hana.klukackova@zvvz.cz
Volné místo specialista/tka personalistiky pro lokalitu Milevsko.