STAVBYVEDOUCÍ ENERGO

  • Liberec

Pracovní místo ( STAVBYVEDOUCÍ ENERGO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Stavbyvedoucí – energo ( kotelny, teplárny, parovody)
Společnost Europe Automotive Holding a.s. hledá do svého teamu posilu pro řízení a realizaci zakázek v oboru energo. Naše společnost zajišťuje výstavby energetických celků jako jsou parovody, VZT, chlazení, vytápění a další potrubní rozvody převážně pro zákazníky v Automotive.

Požadujeme:
- Vyučen v oboru instalatér, topenář – nebo maturita na SPŠ
- Samostatnost, flexibilita, schopnost rychlého rozhodování, analýza problémů
- Perfektní komunikaci se zákazníky
- Prozákaznické smýšlení
- Výbornou orientaci v projektové dokumentaci
- Schopnost navrhovat technická řešení bez projektové dokumentace
- Zkušenosti s vedením pracovníků a schopnost rozdělovat a plánovat práce
- Smysl pro detail, kvalitu a čistotu
- Praxe na stejné nebo podobné pozici
- ŘP sk. B podmínkou, CE výhodou
- Aj a Nj výhodou
Nabízíme:
- Pružná pracovní doba
- Pravidelná valorizace platu
- Roční odměna při splnění hospodářských výsledků
- Odborná školení a kurzy pro zvýšení kvalifikace a odbornosti
- Parkování v areálu
- Služební vozidlo
- Služební telefon
- PC
- Práce v příjemném kolektivu
- Práce v neustále rostoucí společnosti s perfektní platební morálkou
- Možnost dalšího karierního růstu
Volné místo stavbyvedoucí energo pro lokalitu Liberec.