Specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví

  • Karviná

Pracovní místo ( Specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní náplň činnosti:
podílí se na aktivitách podpory zdraví pro děti, dospělé, seniory
připravuje projekty, zdravotně edukační materiály a kampaně v podpoře zdraví
poskytuje základní poradenství ohledně zdravého životního stylu
provádí preventivní neinvazivní diagnostické výkony
organizačně se podílí na zajišťování vzdělávacích a propagačních akcí
Požadujeme:
dokončené VŠ, zdravotnického směru, ÚSO - zdravotní sestra výhodou
práce na PC
velmi dobré komunikační dovednosti
Nabízíme:

-platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
-pružná pracovní doba
-příjemné pracovní prostředí
-příspěvek na stravování - závodní stravování
-dovolená v délce 5 týdnů
-indispoziční volno - 4 dny v kalendářním roce
-firemní školka
Termín nástupu do pracovního poměru: 1. 2. 2019 jedná se o zástup za MD + RD

Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte na adresu nebo email:

Státní zdravotní ústav
MUDr. Hana JANATA, CSc.
vedoucí oddělení podpory zdraví
Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10
e-mail: hana.janata@szu.cz
tel. kontakt:+420267082969
Volné místo specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví pro lokalitu Karviná.