ÚDRŽBÁŘ

  • Český Dub

Pracovní místo ( ÚDRŽBÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Zámecká 191, 463 43 Český Dub
Jaká je Vaše běžná pracovní náplň? Seřizování a údržba vstřikolisů nebo montážních zařízení, zodpovědnost za jejich funkční stav a bezproblémový chod, realizace oprav, optimalizace chodu periferních zařízení, zlepšování stability procesu, inovace a opatření vedoucí k odstranění opakujících se závad, kontrola činnosti robotů a částečné programování, využívání novodobých technologií. Co do Vás chceme? SŠ/SOU elektro, popř. jiného technického zaměření, Vyhl.50/78 Sb., ochotu učit se a spolupracovat v týmu. Pečlivost, pracovitost, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost je samozřejmostí. Praxe v automotive je výhodou. Co získáte? Práci v čistém provozu, s nejmodernějšími technologiemi a vysokou úrovní strojního vybavení. Profesní rozvoj, perspektivu, zkušenosti od služebně starších kolegů, zázemí české, rodinné společnosti.
Průměrná měsíční mzda po zapracování 37.000,- Kč. Možnost požádat o pravidelnou výplatu zálohy na mzdu. Vlastní jídelna, výběr ze čtyř jídel. Z ceny menu 75,- Kč platíte jen 35,- Kč. K tomu můžete získat další výhody navíc: příspěvek na dopravu, po roce zaměstnání penzijní spoření a týden dovolené navíc, stabilizační a věrnostní odměny ve vazbě na délku zaměstnání, Multisport kartu, výhodný zaměstnanecký tarif od T-mobile pro celou rodinu aj. V případě potřeby zajistíme ubytování a dopravu do zaměstnání.
Hlásit se e-mailem, telefonicky (488 881 142 nebo pro ČR zelená linka zdarma 800 023 004), popř. osobně
Volné místo údržbář pro lokalitu Český Dub.