Libor Václavík - LIBROS

Fakturant/ka - pokladní/k

Odeslat

Pracovní náplň
OZP s max. 2. stupněm invalidity

Místo výkonu práce: Ostrava Přívoz
Kontakt: emailem
V případě zájmu nám zašlete svůj aktuální životopis. Vhodným uchazečům se ozveme v nejbližších dnech a sdělíme termín a místo pohovoru.

Společnost LIBROS OSTRAVA (velkoobchod železářství) přijme schopného zaměstnance na pozici fakturant/ka - pokladní.

Pracovní náplň:
- evidence faktur v interním systému
- komunikace se zákazníky
- vedení pokladny

Požadavky:
- min. SŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici (fakturant, pokladní, prodavačka)
- dobrá znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel)
- základní znalost účetnictví
- znalost práce s pokladnou
Volné místo fakturant/ka - pokladní/k pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Fakturant/ka - pokladní/k

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance
Pozici nabízí: Libor Václavík - LIBROS
Ulice: Palackého 1114
Město: Ostrava
PSČ: 702 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Karla Kopecká
E-mail: personalni@libros.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Libor Václavík - LIBROS