Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Kuchaři (kromě šéfkuchařů) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro naši firemní restauraci přijmeme zaměstnance na pozici kuchaře/ky.
Náplň práce: spolupráce při vaření hotových jídel a minutek a jejich následný výdej.
Požadujeme: praxe v oboru výhodou, schopnost být součástí týmu, pozice je možná i pro letošní absolventy.
Pracovní doba: PO - PÁ 6:00 - 14:30hod., střídání jednou za 3 týdny noční směna místo denní 17:30 - 2:00hod.
Nabízíme: HPP, firemní stravování, slevy na partnerské produkty, v případě zájmu možnost kuchařských kurzů.
K hrubé měsíční mzdě náleží nenároková složka mzdy ve výši 0-20% osobního ohodnocení.
Zaměstnanecké výhody: firemní stravování, odměny za doporučení nového zaměstnance, slevy na partnerské produkty, školení.
V případě zájmu se hlaste emailem, nebo telefonicky.
Místo výkonu práce: Philip Morris, Vítězná 1, Kutná Hora
Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Kutná Hora.