inspektor/ asistent oddělení kvality

  • Bitozeves

Pracovní místo ( inspektor/ asistent oddělení kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Průmyslová zóna Triangle,
Základní informace: Společnost se zabývá zpracováním ocelového drátu, tažení, kalení.
Požadujeme:
manuální zručnost
pracovní zkušenosti v oblasti kvality ve výrobní společnosti
angličtina výhodou, ne podmínkou
analytické myšlení, schopnost pracovat v týmu i samostatně
Náplň práce:
provádění kontrol produktu, záznamy a vyhodnocování kontrol kvality
práce s měřícími přístroji a jejich kontrola
práce v laboratoři kvality, spolupráce s oddělením výroby
metalurgická inspekce
Nabízíme:
stabilní zaměstnání u nadnárodní společnosti, pouze ranní směna
malý přátelský tým
možnost vzdělávat se
Příspěvek na stravování, příspěvek na dojíždění a další
kontakt::nabor@neturen-czech.com
Volné místo inspektor/ asistent oddělení kvality pro lokalitu Bitozeves.