Skladový referent - kontrola nakládek

  • Bruntál

Pracovní místo ( Skladový referent - kontrola nakládek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 42b

náplň práce:
- kontroluje vychystané zakázky k expedici,
- dohlíží na nakládku kamionů, vypisuje papíry, vede fotodokumentaci,
- kontroluje vykládání přivezeného zboží a materiálu,
- počítá měsíční inventury,
- kontroluje a přebírá vyrobené výrobky z výroby na sklad,
- dohlíží na chod a úklid ve skladech

nabízíme:
- zaměstnání na plný pracovní úvazek,
- dvou směnný provoz (6.00-14.30, 8.00-16.30 hod)
- pracovní poměr na dobu neurčitou, první smlouva na dobu určitou,
- nástup leden 2019,
- platové ohodnocení 110,- Kč/hod, + stravenky a odměny za nezameškané hodiny,

požadujeme:
- minimálně úplné střední odborné vzdělání s výučním listem,
- praxi ve skladu a s řízením a obsluhou VZV je výhodou,
- zodpovědnost a pečlivost při kontrole vychystaných a nakládaných objednávek,
- komunikativnost - spolupráce s dalšími odděleními - výroba, odbyt, expedice,

životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.
Z : 3.12.2018
Volné místo skladový referent - kontrola nakládek pro lokalitu Bruntál.