ASISTENT/KA MISTRA VÝROBY

  • Písek

Pracovní místo ( ASISTENT/KA MISTRA VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo je vhodné i pro OZP a absolventy.
Do našeho týmu hledáme schopného kolegu/kolegyni na pozici Asistenta mistra výroby.
Požadujeme:
SŠ vzdělání s maturitou
Uživatelskou znalost na PC
Organizační a komunikační schopnosti
Loajalitu
Znalost NJ výhodou
Manuální zručnost
Řidičský průkaz sk.B

Náplň práce:
Organizační podpora při zpracování a plnění zakázek
Příjem a příprava materiálu pro výrobu, vedení technické dokumentace
Evidence a zaučování domácích pracovníků
Zajištění chodu výroby v době nepřítomnosti mistra

Nabízíme:
Práci v rodinné firmě s přátelskou atmosférou
Zajímavé finanční ohodnocení
Zvláštní prémie
Možnost osobního postupu
Jednosměnný provoz - pracovní doba 7.00 - 15.00
Nástup ihned
Pracovní poměr je uzavřen na půl roku s možností prodloužení

V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání životopisu na mail kiffingerakopp@seznam.cz nebo nás kontaktujte na tel. 737 236 350.
Volné místo asistent/ka mistra výroby pro lokalitu Písek.