Technicko - administrativní pracovník ve strojírenství

  • Teplice

Pracovní místo ( Technicko - administrativní pracovník ve strojírenství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Technicko administrativní práce v oblasti materiálového zabezpečení
Tvorba poptávek
Zpracování a vyhodnocování nabídek
Plánování materiálového zabezpečení v návaznosti na plán výroby
Správa dat v systému SAP
Jednání s dodavateli
Sledování a dodržování termínů dodání
Spolupráce s ostatními odděleními (např. výroba, tech. oddělení)
Vyhledávání nových dodavatelů a jejich hodnocení
Zajišťování subdodávek
Požadujeme:
Min. SŠ vzdělání (strojírenské zaměření výhodou)
Znalosti systému SAP výhodou
Dobré komunikační schopnosti
Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
Schopnost týmové spolupráce
Časová flexibilita
Znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
Nabízíme:
Zajímavou práci ve stabilní a prosperující společnosti
Motivující platové ohodnocení
Možnost profesního růstu
Možnost využití cizích jazyků
Pružná pracovní doba
Služební telefon
Prostor pro seberealizaci
Příspěvek na penzijní připojištění
Příspěvek na stravování
5 týdnů dovolené a další firemní benefity
Nástup po vzájemné dohodě - možný ihned
Měsíční mzda: 28.000,- až 32.000,- Kč dle prokázaných schopností
+ roční prémie
Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: vaclav.aulicky@wienerberger.com, popř. kontaktujte telefonicky +420 383 82 7144.
Web:http://www.wienerberger.cz
Volné místo technicko - administrativní pracovník ve strojírenství pro lokalitu Teplice.