PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POPIS POZICE:
Řízení a koordinace projektu od počátku až do konce
Příprava a dodržování harmonogramu projektu
Kontrola průběhu realizace projektu
Aktivní komunikace se zákazníkem, řešení požadavků
Plánování a koordinace aktivit, analýza rizik
Spolupráce s ostatními odděleními ve firmě
Reportování stavu projektu
Aktivní účast na řešení technických zakázek
POŽADAVKY:
SŠ/VŠ technického zaměření
3 roky praxe na obdobné pozici
Praxe v automotive podmínkou
Znalost MS Office, SAP
Komunikativní znalost AJ popř. NJ
NABÍZÍME:
Nástup ihned
Zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
Roční odměna až ve výši 3x měsíčního platu
Služební automobil i na soukromé účely
Stravenky 80,- Kč/den
Možnost čerpání benefitů v rámci sociálního fondu
5 týdnů dovolené
Jazykové vzdělávání
Pružná pracovní doba
Životopisy prosím zasílejte na adresu: Pavla.mikezova@matador-czech.cz
Volné místo projektový manažer/ka pro lokalitu Liberec.