Terénní pečovatel/ka pro okres Kladno (oblast Slánsko)

  • Kladno

Pracovní místo ( Terénní pečovatel/ka pro okres Kladno (oblast Slánsko) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
spolehlivost, slušné vystupování, pozitivní vztah k lidem, ČTR,
ŘP sk. B - aktivní řidič s vlastním automobilem.

Práce může být na plný, popř. částečný pracovní úvazek (4 hod. denně)

Nabízíme:
bonusy/prémie, mobilní telefon, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, firemní akce, 13. plat, individuální rozvržení pracovní doby.
Volné místo terénní pečovatel/ka pro okres kladno (oblast slánsko) pro lokalitu Kladno.