Soustužník CNC

  • Děčín

Pracovní místo ( Soustužník CNC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Krokova č.p. 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Strojírenská společnost Karned Tools s.r.o. zabývající se vývojem a výrobou nástrojů na obrábění kovů, dřeva a speciálních nástrojů, hledá fajn kolegu do týmu CNC soustružení.

Náplň práce:
• seřízení CNC soustruhů OKUMA dle programu, nastavení na požadované tolerance, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů
• práce dle výkresové dokumentace a technologického postupu
• samokontrola a měření výrobků dle kontrolních postupů

Požadujeme:
• SOU / SŠ vzdělání strojírenského směru
• předchozí praxe na obdobné pozici
• znalost čtení výkresové dokumentace
• znalost měření a práce s měřidly
• ochota učit se novým věcem
• samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Výhodou:
• znalost jiných řídicích systémů CNC strojů

Nabízíme:
• práce v zázemí silné a stabilní české společnosti
• práce na moderním strojním zařízení - CNC soustruhy zn. OKUMA
• finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta
• příspěvek na důchodové připojištění až 1.500 Kč
• poskytování příspěvku na stravování ve vlastní jídelně a další široké spektrum zaměstnaneckých benefitů
• nástup 01.01.2019

Nabízíme:
příspěvek na důchodové připojištění, dotované závodní stravování, poskytování bezúročných firemních půjček, poukázky pro nejlepší pracovníky měsíce, prázdninový a vánoční bonus, odměna za plnou docházku, 5 týdnů dovolené, firemní akce, Sick Days, roční valorizace mezd

Kontaktní osoba: Ing. Petra Bedecsová, HR Manager, tel. 477 012 560, e-mailová adresa: kariera@karnedtools.cz
Volné místo soustužník cnc pro lokalitu Děčín.