Fakturant/ka - administrativní pracovník/ce

  • Františkovy Lázně

Pracovní místo ( Fakturant/ka - administrativní pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Žírovická 308/2a, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h. Náplň práce: kontrola podkladů a vystavování faktur, vedení pokladny, vedení skladu nafty atd., aktualizace smluv, komunikace se zákazníky. Požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru, praxe na obdobné pozici výhodou, spolehlivost, zodpovědnost, přesnost, samostatnost, loajalita, pozitivní přístup k práci, MS Office na pokročilé úrovni, znalost SAPu výhodou. Nabízíme: zajímavá a zodpovědná práce v dynamicky se rozvíjející společnosti, práce v přátelském kolektivu, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.
Volné místo fakturant/ka - administrativní pracovník/ce pro lokalitu Františkovy Lázně.