Projektant/ka

  • Střelice

Pracovní místo ( Projektant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: e-mailem nebo osobně.

Náplň práce: technické řešení hliníkových oken, stěn a fasád, tepelně technické návaznosti hliníkových stěn na stavební konstrukce, řešení detailů v návaznosti na stínící techniku, provětrávané fasády, zábradlí a parapetní zdivo, statické řešení hliníkových konstrukcí včetně návrhu skel. Jednání s investory a architekty. Práce v systémovém programu ( zaučení ) a AutoCad.
Požadujeme: znalost programu AutoCad, řidičský průkaz sk.B, vzdělání technického směru, komunikativnost, samostatnost, loajalitu k firmě.
Nabízíme: HPP, stabilní zázemí silné firmy, smlouva na dobu neurčitou, možnost osobního rozvoje, příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářských prostorách

Místo výkonu práce: Za Humny 21, 664 47 Střelice
Volné místo projektant/ka pro lokalitu Střelice.