PRODEJCE ZÁBAVNÍ PYROTECHNIKY

  • Horažďovice

Pracovní místo ( PRODEJCE ZÁBAVNÍ PYROTECHNIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme prodejce zábavní pyrotechniky ve vnitřních prostorách supermarketů a hypermarketů.
Místo výkonu práce: Albert Horažďovice, Plzeňská 263
Pracovní poměr od 27.12. do 31.12.2018.
Pracovní doba: 9 - 15 h
Nabízíme zajímavé podmínky, požadujeme spolehlivost a zodpovědnost. Místo je vhodné i pro absolventy.
Schůzku je NUTNÉ DOMLUVIT PŘEDEM TELEFONICKY, na pracovišti se trvale nenachází odpovědná osoba!!!
Veškeré informace na: Tomáš Plaček, tel. 731 909 123, platomas@seznam.cz
Volné místo prodejce zábavní pyrotechniky pro lokalitu Horažďovice.