FYZIOTERAPEUT/KA

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( FYZIOTERAPEUT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt:manažerka zdravotnického úseku 353206007, HR@imperial-group.cz

Lázeňský hotel Imperial v Karlových Varech hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
* provádí diagnostickou, preventivní a léčebnou péči v oblasti poruch pohybového aparátu člověka ve spolupráci s lékařem
* aplikuje metody fyzikální terapie, léčebné tělesné výchovy a kinezioterapie
* hodnotí efekt terapie

NABÍZÍME:
* ubytování
* získání zkušeností z předních lázní pod vedením
špičkových profesionálů
* mzda dohodou! dle vzdělání a praxe
* placené zdravotní volno Sick Days
* pracovní doba 6:45 - 15:15, cca 1x v měsíci sobota (vyšší příplatek oproti zákoníku práce)
* zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
* personální obědy za 15,- Kč
* moderní pracovní prostředí, přátelský kolektiv
* možnost dalšího vzdělávání

POŽADUJEME:
* odborné vzdělání v oboru fyzioterapie
* znalost NJ a RJ, či AJ výhodou
* praxe v oblasti rehabilitace, masáže, léčebné tělesné výchovy, fyzioterapie výhodou

Místo výkonu práce: hotel Imperial
Volné místo fyzioterapeut/ka pro lokalitu Karlovy Vary.