Lakýrník kovových výrobků

  • Chrudim

Pracovní místo ( Lakýrník kovových výrobků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do svého týmu hledáme kolegu lakýrníka-natěrače kovových konstrukcí.
POŽADUJEME:
-Posouzení stavu povrchu, stanovení pracovního postupu.
-Příprava povrchů kovových i nekovových výrobků, včetně kompozitů a termoplastů.
Broušení nebo opalování starých nátěrů, čištění a odmašťování ploch.
-Máčení, stříkání, nanášení válečkem nebo natírání základní barvou.
-Míchání a ředění barev.
-Pokrývání povrchů nátěrovými hmotami máčením, nanášením válečkem, stříkáním.
-Konečné stříkání ploch s velkými nároky na jakost povrchu a tloušťku vrstvy barvy.
-Kontrola vlastní vykonané práce.
-Ošetřování, čištění a údržba příslušného vybavení a pracovních nástrojů.
NABÍZÍME: zajímavou práci, osobní rozvoj, příspěvek na stravování, odpovídající mzdové ohodnocení. Pracovní doba: 6 - 14.30
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Volné místo lakýrník kovových výrobků pro lokalitu Chrudim.