Technický/á pracovník/ce - péče o majetek

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Technický/á pracovník/ce - péče o majetek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Virtová Věra, tel.: 474 636 237, e-mail: virtova@poh.cz

Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání stavebního zaměření nebo vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví, vodní hospodářství, životní prostředí, geodézie, kartografie
- Základní znalosti z oblasti vodního práva, ekologie, katastru nemovitostí
- Znalost práce s GIS, Q-GIS, rozpočtovými programy (KROS) a s kancelářskými programy MS Windows, MS Office, databáze)
- Dovednost číst a pracovat s geometrickými plány, technickými výkresy a archivní dokumentací
- Dobrý fyzický i zdravotní stav
- ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme:
- Zajímavou práci v moderním prostředí stabilní společnosti
- Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené pro každého, možnost závodního stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na rekreaci, kulturu, sport apod.)
- Motivující finanční ohodnocení
- Možnost získání nových zkušeností a odborný růst, podpora v dalším vzdělávání

Nástup dle dohody
Volné místo technický/á pracovník/ce - péče o majetek pro lokalitu Karlovy Vary.