Mistr výroby a seřizovač

  • Rozsíčka

Pracovní místo ( Mistr výroby a seřizovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: plánování, řízení, koordinování činností výrobního střediska, vedení pracovní skupiny zaměstnanců, seřizování a nastavování strojů, zodpovědnost za dodržování kvality a kázně na pracovišti. Zodpovědnost za včasné plnění termínů,
dohled nad plněním pravidel bezpečnosti práce, dohled nad dodržováním správných pracovních a technologických postupů, evidence docházky.
Požadujeme: min. SŠ vzdělání, nejlépe technického směru, organizační schopnosti, orientace ve výkresové dokumentaci, znalost práce na PC, technické myšlení, spolehlivost, pečlivost a loajalitu, praxe v řízení zaměstnanců - výhodou. Požadujeme časovou flexibilitu a ochotu práce přesčas v době mimořádných zakázek.
Zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou pracovní perspektivou, motivační finanční ohodnocení a příplatky za přesčasy, příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní pojištění, celoroční odměny. První kontakt telefonicky na čísle: 739 499 632 nabo na mail: baka.martin@vspgroup.cz
Volné místo mistr výroby a seřizovač pro lokalitu Rozsíčka.