Pracovník / pracovnice - pomocná síla v kuchyni

  • Kladno

Pracovní místo ( Pracovník / pracovnice - pomocná síla v kuchyni ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
vyučení v oboru kuchař/číšník nebo vyučení je možno nahradit praxí
praxe z výroby jídel v kantýně či jiném restauračním zařízení - výhodou!
odolnost vůči stresu
flexibilitu, chuť pracovat, vstřícné vystupování

Náplň práce:
- převážně vydávání jídel
- komunikace s lidmi
- zpracovávání a úprava surovin
- udržování kuchyňského náčiní a vybavení v čistotě
- pomoc kuchařům při práci
- práce je na turnusové směny: krátký - dlouhý týden

Nabízíme:
- stabilní práci v silné mezinárodní společnosti
- výbornou a do budoucna jistě velmi ceněnou zkušenost ze závodního stravování
- příjemný pracovní kolektiv
- práci na HPP
- dotované stravování za 14,- Kč, fitness zdarma atd.
Volné místo pracovník / pracovnice - pomocná síla v kuchyni pro lokalitu Kladno.