TECHNIK/-ČKA PRO PROVÁDĚNÍ MONTÁŽÍ A TECHNICKOU PODPORU PRO OBCHODNÍKY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( TECHNIK/-ČKA PRO PROVÁDĚNÍ MONTÁŽÍ A TECHNICKOU PODPORU PRO OBCHODNÍKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Pracovní náplň: montáže v interiérech - závěsy, rolety, kolejnice, žaluzie, lišty…, montáž designových venkovních pergol, montáž ostatních produktů z nabídky DIAMOND DESIGN, technická podpora obchodníkům - doporučení kotvení, pomoc s měřením a realizací
správa svěřeného vybavení a jeho údržba
- Požadujeme: schopnost samostatně a zodpovědně řešit zadané úkoly, manuální zručnost a technické znalosti, řidičský průkaz skupiny B, příjemný vzhled a dobré vystupování
- Nabízíme: finanční ohodnocení od 25.000 do 40.000 dle schopností a domluvy, práci v příjemném kolektivu, zázemí velké značky, moderní pracovní nástroje, vybavení a postupy
školení a vzdělávání, uplatnění a rozvoj znalostí, plánování pracování doby dle aktuálních projektů, telefon, stravenky
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: smolik@diamonddesign.cz nebo volejte na telefon 608582894
Volné místo technik/-čka pro provádění montáží a technickou podporu pro obchodníky pro lokalitu Hradec Králové.