Referent - ka stavebního úřadu, silničního správního úřadu, životního prostředí

  • Břidličná

Pracovní místo ( Referent - ka stavebního úřadu, silničního správního úřadu, životního prostředí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Břidličná, Nábřežní 452
MĚSTO BŘIDLIČNÁ
Městský úřad
Nábřežní 452, 793 51 Břidličná, tel. : 554 773 543, 733 602 140
e-mail : tajemnik@mu-bridlicna.cz
Tajemnice Městského úřadu Břidličná vydává
v souladu se zákonem 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků
a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů
oznámení o vyhlášení výběrového řízení
na pozici referenta/referentky stavebního úřadu, silničního správního úřadu,
životního prostředí
Místo výkonu práce: Městský úřad Břidličná, Nábřežní 452, 793 51 Břidličná
Předpokládaný nástup: 1. 2. 2019, nebo dohodou
Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Pracovní úvazek: 1,0
Platové zařazení: 10 platová třída – v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem
práce a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech
zaměstnanců ve veřejných službách a správě, vše ve znění
pozdějších předpisů
Nabízíme: systém zaměstnaneckých výhod
Požadavky: splnění povinností dle § 6 odst. 4 a předpokladů dle § 4 zákona
č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o
změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
Další požadavky:
. kvalifikační požadavky dle § 13a zákona č. 183/2006 Sb., stavebního zákona,
. základní orientace v právních předpisech týkajících se pracovního zařazení – zákona č.
183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon) a jeho prováděcích
předpisů, zákona č. 500/2004 Sb., správní řád a zákona č. 128/2000 Sb., zákona o obcích
. velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC a internetu