TECHNIK/-ČKA VÝROBY

  • Nová Paka

Pracovní místo ( TECHNIK/-ČKA VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TECHNIK/-ČKA VÝROBY - SPECIALISTA/-TKA
Svůj životopis můžete vložit přes naše webové stránky www.sqs-fiber.cz/kariera nebo zaslat na personal@sqs-fiber.cz. Pro více informací volejte 493 765 381.

Požadavky:
• SŠ vzdělání technického směru
• výborný zrak (brýle nejsou překážkou), manuální zručnost, pečlivost, trpělivost
• schopnost práce v týmu i samostatně, smysl pro odpovědnost

Náplň práce:
• zajišťuje výrobu vzorků a malosériových výrobků
• provádí speciální výrobní operace
• spolupracuje při přesunu vývojových projektů do sériové výroby
• spolupracuje na vývoji výrobních procesů

Nabízíme:
• nástup dle dohody, jednosměnný provoz (6:00 – 14:30)
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• práci s moderními technologiemi a v příjemném prostředí, menší a pohodový kolektiv
• důkladné zaškolení, trvalou podporu a pomoc
• systém benefitů a odměn (100 Kč stravenky, 1500 Kč měsíčně při 100% docházce, firemní kurzy AJ a NJ, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy a další)
Volné místo technik/-čka výroby pro lokalitu Nová Paka.