Kuchař/ka do Stravovacího provozu

  • Brno

Pracovní místo ( Kuchař/ka do Stravovacího provozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Odbor hospodářsko-technické správy, Stravovací provoz, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme:

Kuchaře/ku do Stravovacího provozu

Počet volných míst: 4

Požadavky:
• vyučen/a v oboru
• aktivní přístup k práci
• morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:
• práci v perspektivním kolektivu
• možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnance
• celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: dohodou

Plat je uváděn bez osobního ohodnocení a dalších nárokových i nenárokových složek platu.

Kontaktní osoba: profesní životopisy zasílejte na vedoucího Stravovacího provozu
Mgr. Lubomíra Oškrdala, e-mail: Oskrdal.Lubomir@fnbrno.cz, tel.: 5 3223 3102,
Volné místo kuchař/ka do stravovacího provozu pro lokalitu Brno.