Asistentka ředitele společnosti

  • Klatovy

Pracovní místo ( Asistentka ředitele společnosti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE - pracovník na této pozici
• je organizační a administrativní podporou ředitele společnosti
• připravuje podklady pro jednání, zápisy z jednání
• organizuje kalendář ředitele
• komunikuje s centrálou i se zahraničními sesterskými společnostmi
• zajišťuje catering, ubytování, letenky pro zahraniční návštěvy, péči o zasedací místnosti
• nese odpovědnost za spisovou službu (příjem a odesílání pošty), její rozdělování a evidenci, archivaci
• zajišťuje správu a dodržování firemních směrnic úseku ředitele společnosti
• eviduje a zpracovává tuzemské i zahraniční cestovní příkazy
• provádí měsíční uzávěrku osobních vozidel

POŽADUJEME

• vzdělání SŠ, nebo VŠ
• praxi na obdobné pozici (min. 1 rok)
• znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, apod.)
• organizační schopnosti, pečlivost, odpovědnost, samostatnost, loajalitu, flexibilitu a iniciativní přístup
• příjemné a reprezentativní vystupování, kvalitní ústní i písemný projev
• dobrou znalost angličtiny – úroveň B2, znalost francouzštiny výhodou

NABÍZÍME

zázemí a jistotu mezinárodní společnosti
zodpovědnou práci v mladém kolektivu
zajímavé finanční ohodnocení
příspěvek na stravování, služební telefon, 25 dní dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, bonus za odpracovanou dobu a další
nástup: ihned
Volné místo asistentka ředitele společnosti pro lokalitu Klatovy.