Skladník

  • Děčín

Pracovní místo ( Skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Folknářská č.p. 1246/21, Děčín II-Nové Město, 405 02 Děčín 2

Pracovní poměr na dobu určitou o délce dvanácti měsíců a následně na dobu neurčitou.
Nástup dle dohody (co nejdříve).

Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání odborné či úplné
- dobrá fyzická kondice
- příjemné vystupování a schopnost jednání se zákazníky
- dobré analytické, plánovací a organizační schopnosti
- spolehlivost, samostatnost
- časová flexibilita
- vysoké pracovní nasazení
- výpis z TR
- znalost práce na PC
- alespoň částečná znalost AJ
- praxe v oboru a ŘP skupiny B výhodou

Náplň práce:
- příjem a kontrola došlého zboží, naskladňování a expedice
- organizace a údržba skladových prostor
- prodej zboží přes pult
- práce s PC v programu Money S5

Nabízíme: Stravenky, po zapracování prémie, po 1. odpracovaném roce příspěvek na životní či penzijní pojištění, 13. plat

Kontakt: Martin Lintimer, e-mail: mlintimer@bosfiltry.cz
Volné místo skladník pro lokalitu Děčín.