Konzultant/ka prodeje mobilních telefonů

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Konzultant/ka prodeje mobilních telefonů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Na pozici konzultanta prodeje mobilních telefonů očekáváme zájem o mobilní telefony, aktivní přístup, příjemné vystupování, základní znalost práce na PC. Výhodou je řidičský průkaz sk. B, nikoliv podmínkou. Nabízíme fixní mzdu plus motivační složku mzdy, provizní systém odměňování, osobní i kariérní růst, příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu, zázemí stabilní společnosti, práci na HPP, kompletní zaškolení, stravenky, příspěvek na dopravu, benefity za splátkový prodej vyplácené na účet. Nemáme žádné plány, které se musí plnit, naším cílem je mít spokojené zákazníky, kteří se k nám rádi a s důvěrou vrací. Po zaškolení lze upravit pracovní doba.
Svůj CV zasílejte na e-mail kleinovaeva@centrum.cz. V případě zájmu Vás budeme kontaktovat.
ov. 25.3.19
Volné místo konzultant/ka prodeje mobilních telefonů pro lokalitu Valašské Meziříčí.