Úředník/ce odboru informačních technologií

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Úředník/ce odboru informačních technologií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce Kroměříž
- Druh práce: Informatik - správce aplikací a podpora uživatelů
- Vykonávaná agenda: Zajišťování správné funkce a chodu vymezených uživatelských
úseků informační a komunikační infrastruktury, například operačních systémů a jejich nadstaveb, programovacích prostředků, vývojových nástrojů programovacích jazyků,
multimediálních systémů, komunikačních systémů, informačních systémů, vědeckých, vědeckotechnických, technických, inženýrských, grafických, kancelářských nebo jiných aplikací pro koncového uživatele, síťového prostředí, databází apod. Stanovování a organizování způsobů a postupů využívání, komunikačních prostředků výpočetní techniky.
- Platová třída 10, Pracovní poměr: doba neurčitá, Předpokládaný nástup: dohodou

- Požadavky pro vznik pracovního poměru: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, odborná praxe v pozici správce informačních technologií a podpory uživatelů, znalost v oblasti instalace a administrace operačních systémů koncových stanic MS Windows 10 v doménovém prostředí, znalost v oblasti instalace a administrace kancelářského SW MS Office 2013, 2016 a dalších běžných aplikací, znalost problematiky síťového provozu, znalost hardwaru počítačů a sítí,znalost v oblasti kybernetické bezpečnosti, znalost konfigurace switchů a firewallů výhodou, znalost linuxových serverů výhodou, znalost aplikací Vita SW a aplikací společnosti Geovap výhodou, znalost správy virtualizační platformy VMware výhodou, koncepční, systémový přístup, odolnost vůči stresu, spolehlivost, pečlivost, týmový pracovník,