ÚDRŽBÁŘ - SPRÁVCE BUDOV

  • Liberec

Pracovní místo ( ÚDRŽBÁŘ - SPRÁVCE BUDOV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost TEMPERATIOR s.r.o. je jedním z největších evropských výrobců pohonných hmot z obnovitelných zdrojů.
Náplň práce:
- správa a drobná údržba objektů
- natěračské práce
- drobné zednické práce
- sanitární práce
- úklidové práce
- údržba zeleně
- úklid sněhu
- shrnutí: FERDA MRAVENEC - práce všeho druhu
Odborné požadavky:
- výuční list řemeslných prací
- práce ve výškách
- práce v chemickém průmyslu
Všeobecné požadavky:
- řemeslné znalosti a manuální zručnost
- dodržování BOZP a OŽP
- zodpovědnost, schopnost řešit samostatně úkoly
- fyzická zdatnost
- loajalita
- flexibilita
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- jednosměnný provoz
- zajímavou práci v moderním chemickém provoze
- zaměstnanecké výhody
-nástupní mzda: dle praxe a zkušeností (od 20 500,- Kč + měsíční prémie)
Požadovaný nástup:
- dohodou
Místo výkonu práce: výrobní závod společnosti v Liberci - Rochlicích.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: info@temperatior.cz.
Nebo volejte na: 488 058 400
Volné místo údržbář - správce budov pro lokalitu Liberec.