zástupce/zástupkyně vedoucího maloobchodní prodejny

  • Cheb

Pracovní místo ( zástupce/zástupkyně vedoucího maloobchodní prodejny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MVP: Cheb

Pro maloobchodní prodejnu koberců v Chebu, Pražská 20 přijmeme ihned nebo po dohodě na HPP vedoucí/ho MO provozovny. Požadujeme ÚSO, popř. i SO vzdělání, praxi v oboru ( není ale podmínkou, pokud uchazeč prokáže předpoklady pro výkon této práce ). Dále od uchazečů očekáváme manažerské dovednosti, smysl pro odpovědnost, asertivní jednání a dobrý zdravotní stav. Nabízíme nadstandartní mzdu vč. prémiového ohodnocení formou pohyblivých složek mzdy, příspěvky na stravné ve formě stravenek, pracovní poměr na dobu neurčitou. Uchazeči, kteří projeví zájem o tuto pracovní nabídku zašlou své životopisy na e-mail personalni@breno.cz. , a nebo se mohou obrátit i na vedoucího provozovny osobně na prodejně. Vybrané uchazeče pak vyrozumíme o dalším postupu.
Volné místo zástupce/zástupkyně vedoucího maloobchodní prodejny pro lokalitu Cheb.