speciální pedagog - etoped/ka

  • Brno

Pracovní místo ( speciální pedagog - etoped/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte, prosím, v elektronické podobě na email: svpbrno@svpbrno.cz
Kontakt: www.svpbrno.cz, tel. 543 216 685, 722 930 411
Profesní předpoklady:
- Magisterské vzdělání zakončené státní závěrečnou zkouškou
- Vyšetření o psychické způsobilosti
- Psychoterapeutický či sebezkušenostní výcvik, doplňující vzdělání v oboru výhodou
- Schopnost samostatné i týmové práce s klienty s poruchami chování
- Psychická odolnost
Poznámka k volnému místu: zástup za mateřskou dovolenou
Jedná se o preventivně výchovné internátní zařízení pro děti a mládež, pobyt je založen na dobrovolném rozhodnutí klienta.
Pracovní náplní je individuální práce s dětmi a mládeží, intervenční práce s rodinným systémem, intervenční práce se školami.
Výše mzdy: od 26.020,- dále dle platového stupně + osobního ohodnocení + specializační příplatek 1800,- Kč
Volné místo speciální pedagog - etoped/ka pro lokalitu Brno.