strojní operátor

  • Lovosice

Pracovní místo ( strojní operátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

požadujeme: pečlivost, spolehlivost, dochvilnost, vzdělání technického směru výhodou.
Nabízíme: zajímavé zaměstnání, zázemí stabilní mezinárodní společnosti, která je světovým leadrem ve svém oboru. Přátelské a férové pracovní prostředí.
Benefity: stravování zdarma, občerstvení na pracovišti, roční bonus, letní bonus, bonus za docházku, sick days, věcné dary, vitamínové balíčky, firemní akce atd.
Nárůst základní mzdy po zkušební době + osobní ohodnocení dle podávaných výkonů.
Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: písemný životopis v ČJ.
Volné místo strojní operátor pro lokalitu Lovosice.