Konstruktér - junior

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Konstruktér - junior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: zpracování konstrukčních řešení strojírenských výrobků, zpracování zakázek a technických požadavků zákazníků, vytváření grafických podkladů (2D + 3D), úzká spolupráce s technologií a výrobou, aktivní spolupráce s kolegy napříč celou firmou, tvorba a správa jednotné databáze výrobní dokumentace 3D modelů a 2D výkresů.
- Požadavky: SŠ/VŠ technického směru, praxi na obdobné pozici min 3 roky (strojírenství), znalost 2D a 3D CAD programů (SOLIDWORKS výhodou) AJ výhodou
- Nabízíme: školení pro rozvoj, odpovídající finanční ohodnocení, smlouva na hlavní pracovní poměr, zaměstnanecké benefity a akce.
- Podrobnější informace na osobním setkání, nástup možný ihned
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: mnajkerova@walmag.cz
Volné místo konstruktér - junior pro lokalitu Kroměříž.