BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/-ICE PRO PŘEPRAVU HOTOVOSTI A CENIN

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/-ICE PRO PŘEPRAVU HOTOVOSTI A CENIN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, čistý trestní rejstřík, zbrojní průkaz skupiny D
profesní kvalifikace Strážný 68-008-E (možnost zprostředkovat před nástupem, na náklady zaměstnavatele), vhodné pro muže i ženy
- Náplň práce: převoz hotovosti a cenin, a další činnosti s tím spojené, obsluha a servis bankomatů, řízení a obsluha speciálního pancéřového vozidla, práce v týmu i samostatně
dvousměnný provoz s nepravidelným režimem (denní/noční)
- Nabízíme: náborový příspěvek po zkušební době 5 000,- Kč, odměna za doporučení nového zaměstnance 5 000,-Kč, stravné 80,-Kč /den, volnočasové benefity formou Cafeterie, benefit - sleva na pohonné hmoty
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, kontaktní osoba: Kučerová Šárka, tel. 731 143 552, e-mail: sarka.kucerova@cz.loomis.com
Volné místo bezpečnostní pracovník/-ice pro přepravu hotovosti a cenin pro lokalitu Hradec Králové.