ředitel/ka, realizátor/ka projektů

  • Tábor

Pracovní místo ( ředitel/ka, realizátor/ka projektů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

RC Radost o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pozici Ředitel/ka a realizátor/ka projektů.
RC Radost je obecně prospěšná společnost, která poskytuje odborné služby pro rodiny, rodiče i děti. Stěžejní činností společnosti je poskytování komplexních psychosociálních služeb a péče o děti v rámci dětské skupiny.
Datum nástupu: únor 2019
Charakteristika pozice:
Řízení společnosti, zajištění chodu a rozvoje společnosti, role statutárního zástupce
Příprava ročních programových plánů organizace a následné zpracování projektů
Aktualizace strategického a operativního plánu organizace
Strategické, finanční a projektové řízení organizace
Monitoring legislativních i celospolečenských změn týkající se organizace
Odpovědnost za kvalitu a odbornost poskytovaných služeb a jejich rozvoj
Komunikace s klienty, dodavateli, spolupracujícími organizacemi a institucemi, státní správou a dalšími osobami v oblasti řízení organizace
Požadujeme:
o zkušenosti s prací ve vedoucí pozici
o dobré komunikační a organizační schopnosti
o schopnost vést středně velký tým pracovníků
o samostatnost, spolehlivost
o rozhodnost ve složitých a krizových situacích
o trestní bezúhonnost
o počítačová gramotnost
Uvítáme:
o zkušenost s vícezdrojovým financováním
o orientace v sociální a neziskové problematice
o zkušenost s prací s cílovou skupinou (rodinou)
o pracovní nasazení, chuť do práce, flexibilitu
Nabízíme:
o HPP, 0,8 - 1,0 úvazku
o zajímavou a tvořivou práci
o pružnou pracovní dobu
o možnost seberealizace
o benefity: možnost dalšího vzdělávání, mobilní telefon, notebook, home office

Náležitosti přihlášky do v