CHEMICKÝ/-Á LABORANT/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( CHEMICKÝ/-Á LABORANT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Náplň práce: Příprava vzorků k chemické analýze (vody, potraviny, zeminy), samostatná práce s laboratorním informačním systémem, spolupráce s KHS na úkolech hlavního hygienika, spolupráce s ostatními složkami ZÚ a jinými výzkumnými organizacemi při řešení grantových úkolů
- Požadujeme: SŠ/VŠ chemického směru (vhodné i pro absolventy), praxe v chemické laboratoři - výhodou, organizační schopnosti, schopnost pracovat v týmu, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost
Nabízíme: Práci na plný úvazek (případně možno i na zkrácený), Smlouvu na dobu určitou s možným následným prodloužením, zázemí stabilní společnosti, platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace, 5 týdnů dovolené + 2 sick days, stravenky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: katerina.kuchynova@zuusti.cz
Volné místo chemický/-á laborant/-ka pro lokalitu Hradec Králové.