Mistr nástrojárny

  • Krnov

Pracovní místo ( Mistr nástrojárny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

prac. doba pružná - 7.00 - 9.00 příchod, 14.00 - 17.00 odchod, pevná prac. doba 9.00 - 14.00 hodin.
Požadujeme?
SŠ / VŠ strojírenského zaměření
silné technické znalosti v oblasti obrábění a údržby tvářecích nástrojů
zkušenosti v automotive
velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
dodržování a zlepšování zavedených standardů firmy
znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni je výhodou

Co Vám můžeme nabídnout?
práci v příjemném a moderním pracovním prostředí
osobní i profesní růst (školení a jiné vzdělávání)
tým odborníků
pružnou pracovní dobu
nástupní mzdu dle vašich zkušeností
nadstandardní příplatky
moderní benefity (systém Cafeteria, příspěvky na penzijní připojištění, na životní pojištění, příspěvek na dopravu a jiné)

Inzerci naleznete na:
Z : 21.11.2018 A : 12.2.2019
Volné místo mistr nástrojárny pro lokalitu Krnov.