MANIPULAČNÍ DĚLNÍK PRO STĚHOVÁNÍ STROJŮ

  • Liberec

Pracovní místo ( MANIPULAČNÍ DĚLNÍK PRO STĚHOVÁNÍ STROJŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Stěhovací a manipulační pracovník - pružná pracovní doba, od 22 000, minimálně střední odborné
Náplň práce:
- demontáže, montáže a stěhování výrobních linek, strojů, lisů, převážně v automotive
Požadujeme:
- zkušenosti se stěhováním, demontážemi a instalacemi výrobních linek, strojů, lisů apod. podmínkou
- vazačský průkaz podmínkou
- řidičský průkaz na VZV podmínkou - min. 5 tun
- svářečský průkaz výhodou
- znalost pneumatiky a hydrauliky podmínkou, fyzická zdatnost, dochvilnost, flexibilita, schopnost samostatného myšlení
- perfektní dodržování BOZP
- ŘP sk. B - podmínkou, C a E výhodou,
- zkušenosti s vyvažováním strojů
- zkušenosti s používáním hydraulických zvedacích systémů (jeřábník / operátor hydraulických portálových jeřábů výhodou)
- schopnost práce v týmu
- schopnost montáže a demontáže technologie bez projektové dokumentace
Nabízíme:
- pružná pracovní doba
- pravidelná valorizace platu
- možnost práce na dobu neurčitou
- práce v české společnosti
- roční odměny při splnění hospodářského výsledku
- odborná školení a kurzy pro zvýšení odbornosti
- bonus za nulovou absenci
- účast na zajímavých projektech
- práce s unikátním moderním vybavením - hydraulické zvedací systémy do 160 t, halové jeřáby od 25 t do 65 t
Volné místo manipulační dělník pro stěhování strojů pro lokalitu Liberec.